4. Pondělí

30. března 2015 v 21:10 |  Čtvrtý týden
Tak, a jsou tu poslední dnyPlačící.
Dnes jsme vyjeli naposledy do MLB, na Queen Victoria Market.
První překvapení nás čekalo v Metru - revizoři - samozřejmě my byli O.K.

Pak nás po příchodu na Market čekalo překvapení další - místo stánků jen samá zaparkovaná auta - v pondělí se Market neprovozuje a funguje jako parkoviště.
Tak jsme vyrazili k parlamentu, že se mrkneme tam. Další vstup za 45 min. - O.K. je poledne někde se najíme a pak znovu přicházíme 15 min.před dalším termínem prohlídky a slyšíme, že už nejsou místa (pouští snad po 10-ti lidech), takže jsme se pěkně v MLB prošli a nasvačili.
Cestou zpět jsme tedy vystoupili ve čtvrti Mordialloc, odkud je to na nekonečnou pláž (táhnoucí se v podstatě od City až do Morningtonu několik desítek kilometrů) cca 400 metrů.
Potom jsme šli směrem ke čtvrti Mentone, kde nás pak vyzvedla Iveta jedoucí z práce a jeli jsme se podívat k Black Rocks (není to podle skály, ale podle nějakého původního černého domu).
Ještě jsme zavítali do Brightonu, kde jsou u pláže klasické Beach Boxs, (vyskytující se i na jiných plážích, ale zde jsou nejfotogeničtější),
abychom pak po příjezdu domů vyprodukovali několik chodů večeře, z nichž jedním byly medailonky z červené řepy s tuňákem podle Mačingové, abychom i zde zaseli semínko...

Zítra by mělo být ještě tepleji, takže se nám snad podaří vydržet pár posledních chvilek na pláži Seafordu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama