Příprava

Přípravy

13. února 2015 v 20:13
Dlouhé čekání na akční letenky za výhodnou cenu nepřinášelo žádné ovoce. Každopádně se nám otevřel svět levných letenek pod pečlivou správou Dejva (cestujlevne.com) a jeho kolegů, který denně přináší TOP nabídky, které se v případě, že máte časový prostor (peníze zde hlavní roli totiž nehrají) těžko přechází bez povšimnutí.
Nakonec (a v poslední chvíli) jsme pořídili v prosinci 2014 nejvýhodnější letenky s Emirates přes prodejce Australiaonline spolu s vízy.
To, že se začátkem února objevily levější letenky s AirSerbia, je už takový osud.
S Emirates ale budeme mít přece jen lepší komfort cestování, včetně péče palubního personálu a nabídky občerstvení během letu...
Pojištění nám vycházelo nejvýhodněji přes top-pojisteni.cz u Axa.
Protože bude naší základnou Melbourne - Seaford, kde bydlí naše kamarádka a odkud budeme pořádat výpravy ve Victorii, naplánovali jsme i několikadenní letecký výlet do Sydney s ubytováním v Randwicku. Na Sydney budeme mít 4 dny a kromě prozkoumání města samotného, máme předplacený jednodenní zájezd na Blue Mountains.

Odlétáme z Prahy, po 6-ti hodinách letu měníme letadlo v Dubaji, abychom po dalších 7-mi hodinách letu s mezipřistáním v Kuala Lumpur a po posledních 7-mi a půl hodinách po druhé hodině ranní za dva dny dosedli v Melbourne. 
 

Reklama